Začínám mít pocit, že s tím metalem na více frontách koketuju víc, než bych měl nebo než je zdrávo. Jenže, ono to na člověka padá ze všech stran a zvědavost je někdy jednoduše moc velká. Podívat se za oponu, vejít…
Tak, pojďme ještě po stopách toho, co by nemělo být ztraceno. Tu a tam je totiž dobré dopřát si nějakou šílenost, nad kterou zpočátku budeš kroutit hlavou, ale pak se k ní nakonec vrátíš, aby zase přišel na řadu nechápavý výraz,…